Centrum leteckého výcviku

navrh_3

Společnost Aero Invest s.r.o. byla založena se záměrem uskutečnit výstavbu a následný provoz centra leteckého výcviku, a to prostřednictvím speciální letecké stavby pod názvem Aero Centrum Ostrava. Zakladatelem je společnost THT Trading services a LBS Trading.

Výcvik leteckého personálu bude prováděn odborníky a specialisty ze společností s patřičným oprávněním, např. HTP Ostrava CZ a.s. Adresáty výcviku budou jak civilní letecký personál, tak zejména vojenský personál členských států NATO a dalších zemí.

Stavbu navrhl renomovaný architekt Ing. Kamil Mrva, který jí vdechl úchvatnou ideu vznášejícího se vrtulníku, příhodného motivu citlivě dokreslujícího atmosféru architektury mezinárodního letiště Leoše Janáčka v Mošnově a jeho okolí.

Tvoří ji kompaktní celek skládající se ze dvou částí. První část bude sloužit jako administrativní budova s kongresovým sálem a s učebnami pro výcvik. V druhé části bude situována simulační technika rovněž pro výcvik leteckého personálu.

Nabídka služeb

Dlouhodobý pronájem

Kromě toho, že poskytujeme společnosti HTP Ostrava CZ a.s. administrativní a technické zázemí, nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelářské, technické a skladové prostory.

Krátkodobý pronájem

Dále pak našim parnerům nabízíme ke krátkodobému pronájmu jednací místnosti, včetně vizualizační techniky a kompletně vybavený kongresový sál se zázemím a terasou.

Naši partneři

htp_logo

Kontaktujte nás